Back to Top

szkolenia, usługi

 

Zakresy tematyczne szkoleń:

 

Siła w zespole, zespół w sile – budowanie relacji interpersonalnych, motywacja, wsparcie zespołu w realizacji celów zawodowych.

Myśli kształtują rzeczywistość - świadome zarządzanie sobą w zgodzie z własnymi emocjami.

Work-life balance  – zarządzanie czasem, odnajdywanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Słowa mają moc – jak usprawnić uważność językową – wywieranie pozytywnego wpływu na siebie i rozmówcę.

W drodze do źródła wewnętrznej mocy – budowanie świadomości siebie w drodze do realizacji celów, wyzwań i marzeń.

Efektywna komunikacja w pracy - specyfika aktywnego słuchania, skuteczna rozmowa, bariery komunikacyjne, delegowanie zadań, informacje zwrotne.

Coaching zespołowy dla pracowników – skuteczne sposoby na poprawę efektywności pracy zespołowej, poszukiwanie i wypracowywanie rozwiązań.

Motywacja - umiejętności technik motywacyjnych.

JAW ( Ja + Akcja = WYNIK) – budowanie świadomości własnych zasobów, mocnych stron i zaangażowania, w drodze do pożądanych efektów.

Ciesz się drogą – koncentracja skierowana na wynik, skuteczne wyznaczanie celów i ich realizacja, celebrowanie i radość z realizacji celów.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, znajomych, zorganizowanej grupy na wybrany temat napisz maila, a ja skontaktuję się z Tobą i przygotuję ofertę szytą na potrzeby Twojej grupy.

 

A jeśli jesteś niezdecydowany lub sam/sama nie wiesz jakiego szkolenia szukasz napisz, zadzwoń. Porozmawiamy, wybierzemy szkolenie idealne dla Ciebie.

 

Szkolenie może być przeprowadzone w siedzibie Twojej firmy. Na specjalne życzenie, dokonuję również rezerwacji sali szkoleniowej, w ramach kompleksowej oferty szkoleniowej. Istnieje również możliwość organizacji szkoleń wyjazdowych.

 

SZKOLENIA OTWARTE

SZKOLENIA OTWARTE

SZKOLENIA OTWARTE To jest właściwy czas na Twój samorozwój. Jeżeli potrzebujesz więcej asertywności, motywacji, wiary w siebie w codziennym życiu i Twoich wyzwaniach. Jeżeli potrzebujesz efektywnie zarządzać sobą w czasie, lepiej komunikować się, urealnić swoje marzenia. Jeżeli chcesz zerwać z ograniczającymi Cię nawykami, przekonaniami.

więcej ...

SZKOLENIA DLA FIRM I ORGANIZACJI

SZKOLENIA DLA FIRM I ORGANIZACJI

SZKOLENIA DLA FIRM I ORGANIZACJI Twoi pracownicy to Twój największy zasób i inwestycja. To od ich wiedzy, umiejętności, kompetencji, motywacji i poziomu zadowolenia z wykonywanej pracy zależy efektywność i wynik Twojej firmy lub organizacji. Jeśli zauważasz, że Twoi pracownicy potrzebują rozwoju w obszarze kreatywności, motywacji,  rozwinięcia kompetencji interpersonalnych, samodyscypliny, zaangażowania, współpracy, zwiększenia efektów sprzedażowych.

więcej ...

MENTORING

MENTORING

MENTORING jest to jedna z najefektywniejszych metod nauki, bazująca na partnerskiej relacji między mentorem, czyli osobą bardziej doświadczoną a mentee, czyli uczniem, podopiecznym. Mentor oraz mentee spotykają się i komunikują między sobą w sposób regularny, jednak wskazane jest aby kontakty te nie miały charakteru zbyt sformalizowanego. Mentoring oparty jest na ciągłym wsparciu i rozwoju, który nakierowany jest na zlikwidowanie blokad zidentyfikowanych przez mentee. Zapewnia okazję do uczenia się i rozwoju dla obu stron.

więcej ...

LIFE COACHING

LIFE COACHING

LIFE COACHING Coaching to narzędzie z obszaru rozwoju osobistego i zawodowego zorientowane na rezultaty. Coaching jest partnerską relacją, podczas której coach wspiera klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Coaching odbywa się w formie regularnych spotkań – sesji, na których klient wybiera, na czym chce się skupić, a coach poprzez słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga klientowi w głębszym zrozumieniu swojej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.

więcej ...

COACHING BIZNESOWY dla FIRM

COACHING BIZNESOWY dla FIRM

COACHING BIZNESOWY dla FIRM Coaching sprawdza się, gdy: wyniki oceny okresowej wskazują, że u kluczowych pracowników firmy istnieje potrzeba poprawienia poziomu pewnych kompetencji lub efektywności działania; pomimo zdobytej dotychczasowej wiedzy (w trakcie szkoleń, treningów) pracownik nie potrafi wdrożyć jej w codzienną pracę; pracodawca chce zwiększyć umiejętności komunikacji, współpracy, motywację, efektywność, zaangażowanie kluczowych pracowników w firmie.

więcej ...

 

Slide 1
Image is not available
O mnie

MARIOLA TRZEPIZUR

Dyplomowany coach, mentor, trener.

Kontakt

Mariola Trzepizur

+48 691 366 160

Częstochowa, Aleja NMP 33

m.trzepizur@comero.pl